Новини Бірківської сільської ради

Інформаційне повідомлення

комісії з конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Бірківської територіальної громади, частини вбудованих нежитлових приміщень, що можуть бути передані в оренду

 

  1. Назва об’єкта та його місцезнаходження вбудовані приміщення, спортивний зал та роздягальня, загальною площею 161,1 кв. м., розміщені на І поверсі, двоповерхової нежитлової будівлі, наявний окремий вхід, та вбудоване приміщення (кімната) роздягальня, загальною площею 16,6 кв.м., розташована на І поверсі, двоповерхової нежитлової будівлі, наявний окремий вхід, Структурного підрозділу «Першотравневий Будинок культури» Комунального закладу «Бірківський Будинок культури» Бірківської сільської ради Зміївського району Харківської області, розташованих за адресою: Харківська область, Зміївський район, с.Першотравневе, площа Центральна, 7.

  2. Балансоутримувач: КЗ «Бірківський Будинок культури» Бірківської сільської ради Зміївського району Харківської області».

  3. Коротка характеристика об’єкта оренди: вбудовані приміщення, спортивний зал та роздягальня, загальною площею 161,1 кв. м., розміщені на І поверсі, двоповерхової нежитлової будівлі, наявний окремий вхід, та вбудоване приміщення (кімната) роздягальня, загальною площею 16,6 кв.м., розташована на І поверсі, двоповерхової нежитлової будівлі, наявний окремий вхід.

  4. Умови конкурсу на право укладання договору оренди:

4.1.Вартість майна визначається шляхом проведення незалежно оцінки.

4.2.Мета проведення експертної оцінки: визначення вартості майна з метою передачі його в оренду.

4.3.Сплата переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з здійсненням незалежної оцінки суб’єктом оціночної діяльності.

Додаткові умови конкурсу для суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальної громади Бірківської сільської ради:

Умови оплати за виконані роботи – після підписання акта прийому-передачі робіт щодо Звіту по проведенню незалежної оцінки.

До участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності, які мають відповідний сертифікат суб’єкта оціночної діяльності.

Бажаючим взяти участь в конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії Бірківської сільської ради конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті, а саме:

 • Заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента;

 • Копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

 • Копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

 • Інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція суб’єкта оціночної діяльності подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання та умови оплати робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурс відбудеться 24 червня 2019 року о 13.00 годині в приміщенні Бірківської сільської ради за адресою: Харківська область Зміївський район село Бірки, вулиця Шкільна, будинок 3.

Конкурсна документація (запечатаний конверт разом з супровідним листом) надається до конкурсної комісії Бірківської сільської ради не пізніше ніж за чотири робочих дні до дати проведення конкурсу 17 червня 2019 року до ___17.00 год.__ . за адресою: Харківська область Зміївський район село Бірки, вул. Шкільна, буд. 3, приміщення Бірківської сільської ради, тел.: 78-1-45, 78-2-57.